Partner polecający

W związku z uruchomieniem Programu Partnerskiego zapraszamy

 

PARTNERÓW POLECAJĄCYCH

do promowania Programu wśród osób oraz firm zainteresowanych

uczestnictwem w Programie

Nasz Program Partnerski stanowi atrakcyjną propozycję dla osób fizycznych oraz firm poszukujących dodatkowego dochodu pasywnego – w zamian za umieszczenie materiałów graficznych informujących o usługach Kancelarii na należących do Nich powierzchniach reklamowych.

W naszym programie powierzchniami reklamowymi umożliwiającymi osiągniecie dochodu mogą być nie tylko typowe powierzchnie reklamowe takie jak bilbordy, pylony itp., ale przede wszystkim witryny (nawet niewielkie fragmenty), samochody (szyby, plandeki, inne dowolnej wielkości powierzchnie), ogrodzenia, mury, konstrukcje (na których można umieścić baner lub siatkę), ulotki lub gazetki reklamowe, paragony, opakowania, strony, sklepy internetowe, blogi, fora, itp..

Czyni to nasz Program atrakcyjnym oraz dostępnym dla szerokiego grona osób fizycznych oraz firm.

Nasz Program pozwala na automatyczną identyfikację Klientów zgłaszających się za pośrednictwem materiałów graficznych umieszczonych na powierzchniach reklamowych oraz Ich rejestrację na koncie Partnera.

ZADANIA

  • zadaniem PARTNERA POLECAJĄCEGO będzie pozyskanie Partnera – osoby fizycznej lub firmy, który poszukuje dodatkowego dochodu pasywnego – w zamian za umieszczenie materiałów graficznych informujących o usługach Kancelarii na należących do Nich powierzchniach reklamowych.

OCZEKUJEMY

  • zdolności komunikacyjnych

  • kreatywności

  • zadaniem motywacji do działania oraz wytrwałości w dążeniu do celu

PROPONUJEMY

  • atrakcyjną prowizję w wysokości 5% wynagrodzenia Kancelarii uzyskanego za pośrednictwem powierzchni reklamowych pozyskanych Partnerów

  • szerokie możliwości pozyskiwania Partnerów

  • możliwość rozszerzenia prowadzonej działalności lub prowadzenia działalności w sieci

  • formę współpracy wymagającą prowadzenia działalności gospodarczej

Zapraszamy do współpracy!

 

 

Aby dowiedzieć się więcej – zadzwoń lub napisz:

Robert Zachariasz
tel. 603 440 933
r.zachariasz@partner-kancelaria.pl

Aplikuj
Załącz CV:

Administratorem podanych danych osobowych jest T&T Partners sp. z o.o., ul. Lea 114, 30-133 Kraków. Więcej informacji na temat danych osobowych w Polityce prywatności

Loading…