Kredyty frankowe

Profesjonalnie i kompleksowo prowadzimy zarówno sprawy dotyczące kredytów indeksowanych (waloryzowanych), jak i denominowanych, bez względu na to czy kredyt jest nadal spłacany, został już spłacony czy też został wypowiedziany w związku z zaległościami w spłacie.

CO MOŻECIE PAŃSTWO ZYSKAĆ POWIERZAJĄC NAM SWOJĄ SPRAWĘ?

  • zwrot nadpłaconych rat kredytu

  • obniżenie salda kredytu

  • zwrot opłat naliczonych w oparciu o klauzule abuzywne: ubezpieczenia niskiego wkładu własnego, klauzule indeksacyjne, dowolne zmiany oprocentowania, itp.

  • zwrot spłaconych rat kredytu ponad pożyczony kapitał, opłat pobranych przez bank oraz odsetek – w przypadku unieważnienia kredytu denominowanego

  • swobodę dysponowania nieruchomością dzięki zwolnieniu hipoteki – w przypadku unieważnienia kredytu denominowanego

W JAKI SPOSÓB PROWADZIMY SPRAWY KREDYTÓW WALUTOWYCH:

1. Abyśmy mogli dokonać analizy Państwa sprawy prosimy o przesłanie danych kontaktowych za pomocą formularza kontaktowego znajdującego się na stronie.

2. Nasz prawnik skontaktuje się z Państwem – odpowie na pytania i wyjaśni ewentualne wątpliwości. Jeżeli nie dołączycie Państwo dokumentów związanych z podpisaną umową kredytową do formularza kontaktowego, ustali sposób w jaki zostaną ona nam przekazane – co jest niezbędne do przeprowadzenia analizy sprawy.

3. Po analizie otrzymanych dokumentów przedstawimy Państwu możliwe prawne scenariusze prowadzenia Państwa sprawy oraz konsekwencje wynikające z ich przyjęcia. Przedstawimy również zasady na jakich poprowadzimy Państwa sprawę, a w przypadku ich akceptacji przez Państwa przedstawimy umowę, w ramach której Kancelaria reprezentować będzie Państwa na drodze postępowania przedsądowego oraz sądowego.

4. Po podpisaniu umowy Państwa sprawę poprowadzi przydzielony do niej radca prawny, do którego otrzymacie Państwo bezpośredni kontakt.

Bezpłatna analiza sprawy

Wyślij formularz lub zadzwoń: 603 440 933

Dołącz plik nr 1 (jpg / pdf / zip):
Dołącz plik nr 2 (jpg / pdf / zip):
Dołącz plik nr 3 (jpg / pdf / zip):
Dołącz plik nr 4 (jpg / pdf / zip):

Administratorem podanych danych osobowych jest T&T Partners sp. z o.o., ul. Lea 114, 30-133 Kraków. Więcej informacji na temat danych osobowych w Polityce prywatności

Loading…