Opinie naszych Klientów

Opinie
 1. Sprawa zakończona pełnym sukcesem, dziękuję za wszystko. Sprawa poprowadzona wzorowo, przelew ekspresowo. Raz jeszcze dziękuję i polecam!

 2. Dziękuję za email z wyjaśnieniami i cieszę się że cała sprawa przebiegła “sprawnie”. Jestem pewien, że znaczny wpływ na przebieg postepowania , miał fakt iż pana kancelaria prawna wykazała się ogromnym profesjonalizmem. Przez cały okres postępowania, można było liczyć na wsparcie z waszej strony , co jest niezmiernie ważne w tak trudnych sytuacjach.

  Dziękuję jeszcze raz
  Pozdrawiam.
  Karol M.

 3. Na wstępie chciałbym podziękować wszystkim z Partnera za cierpliwość i pomoc w mojej sprawie.
  Miałem rok temu wypadek w Niemczech, w wypadku złamałem rękę i obojczyk. Myślałem, że sprawa będzie prosta – myliłem się. Wszędzie odbijałem się od drzwi… Jako że mieszkam na stałe w Polsce, już nie wiedziałem co zrobić żeby dostać pieniądze od niemieckiej ubezpieczalni. Partnera polecił mi znajomy. Pracownik centrali powiedział na wstępie, że sprawa potrwa do pół roku ale raczej nie będzie problemu z uzyskaniem dla mnie pieniędzy – szczerze nie wierzyłem. Dostarczyłem wszystkie dokumenty o jakie mnie poproszono. Po trzech miesiącach zostałem w Polsce wezwany na komisję lekarską. Miesiąc po komisji dostałem pierwsze pieniądze, to miesiącu kolejne. Wysokość odszkodowania przerosła moje oczekiwania!

  Dziękuję i polecam.
  Andrzej

 4. Zostałem potrącony wraz z moją żoną na przejściu dla pieszych. Ja miałem złamaną nogę, a zona wstrząs mózgu. Kancelarię Partner znalazł w internecie mój syn. Przyjechał do nas przedstawiciel kancelarii, który wypełnił za nas dokumenty a pomógł nam zebrać cześć dokumentacji medycznej, resztę dokumentacji medycznej uzyskała w naszym imieniu kancelaria. Odszkodowanie, które wypłaciła firma ubezpieczeniowa było niezadowalające dla nas, zaproponowano nam pójście do sądu. Na każdej sprawie był z nami adwokat z kancelarii, który prowadził sprawę. Sprawa w sądzie trwała prawie rok – skończyła się sukcesem. Wysokość uzyskanego odszkodowania była zadowalająca.

  Bardzo dziękuję wszystkim pracownikom kancelarii Partner za zaangażowanie oraz pomoc! Szczerze polecam wszystkim usługi tej kancelarii.

  Waldemar

 5. Witam i szczerze polecam. Firma wysokiego zaufania. Przedstawiciel przyjechał z Krakowa pod Warszawę i osobiście zapoznał się z dokumentacją sprawy. Bardzo odpowiedzialna obsługa klienta, wszystko załatwione profesjonalnie i polubownie- bez drogi sądowej. Systematyczny kontakt z opiekunem sprawy- p. Grzegorzem i informacja o opieszałości i przewlekłych krokach firmy ubezpieczeniowej. Pieniądze wpłynęły na konto. Serdecznie dziękuję za pomoc i jeszcze raz bardzo polecam.

 6. Polecam wszystkim usługi Kancelarii Partner – pełen profesjonalizm, sprawa poprowadzona szybko i skutecznie, a wysokość odszkodowania przerosła moje oczekiwania. Pozdrawiam zespół!

 7. Szczerze polecam usługi Kancelarii Prawnej Partner, przedstawiciel wszystko mi szczegółowo wyjaśnił. W ciągu półtorej miesiąca otrzymałam część odszkodowania. Kancelaria wynegocjowała dla mnie zadowalającą ugodę. Cała sprawa zakończyła się w ciągu trzech miesięcy.

  pozdrawiam
  Katarzyna

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.