Najczęściej zadawane pytania

Jak działa program partnerski?
Nasz program partnerski został stworzony, aby umożliwić Wam zarabianie na informowaniu o usługach świadczonych przez naszą Kancelarię na powierzchniach reklamowych jakie posiadacie. Pisząc powierzchnie reklamowe mamy na myśli rozmaite powierzchnie – te w świecie rzeczywistym jak: ogrodzenia, mury, witryny, balkony, okna, samochody (plandeki, szyby, karoseria), opakowania produktów i towarów, paragony, ulotki, gazetki, jak i wirtualnym: strony, sklepy, blogi, posty, linki. Zarabiasz otrzymując czynsz prowizyjny w wysokości 20% kwoty wynagrodzenia netto otrzymanego przez Kancelarię od Klienta zgłaszającego się za pośrednictwem Twojej powierzchni reklamowej. Nasz program partnerski jest dostępny jest więc praktycznie dla każdego.

Ile może wynieść czynsz prowizyjny?
Kwota czynszu prowizyjnego jest uzależniona od rodzaju sprawy z jaką zgłosi się Klient poszukujący usług świadczonych przez Kancelarię i tak, jeżeli będzie to: • weryfikacja kosztorysu – otrzymasz 32,40 zł netto czynszu prowizyjnego, • porada prawna 1 godzina – otrzymasz 48,00 zł netto czynszu prowizyjnego, • dochodzenie odszkodowania przy kwocie roszczenia 5000,00 zł – otrzymasz 200,00 zł netto czynszu prowizyjnego, • dochodzenie odszkodowania przy kwocie roszczenia 30000,00 zł – otrzymasz 1200,00 zł netto czynszu prowizyjnego, • dochodzenie odszkodowania przy kwocie roszczenia 100000,00 zł – otrzymasz 3000,00 zł netto czynszu prowizyjnego, Oczywiście otrzymujesz czynsz stanowiący sumę czynszów prowizyjnych przysługujących w należnym okresie rozliczeniowym – czyli miesiącu.

Kiedy i w jaki sposób otrzymasz czynsz?
Czynsz prowizyjny zostaje naliczony w momencie zapłaty wynagrodzenia przez Klienta. Do 7 – go dnia miesiąca następnego poinformujemy Cię o wysokości czynszu za miesiąc poprzedni. Czynsz wypłacimy w ciągu 14 – stu dni od otrzymania od Ciebie mailem polecenia przelewu (osoba fizyczna), faktury lub faktury VAT (działalność lub osoba prawna) – na wskazane konto bankowe.

Jak zarejestrować się w programie?
Zarejestrujesz się po wypełnieniu prostego formularza (zawierającego jedynie niezbędne dane) znajdującego się tutaj: https://partner-kancelaria.pl/strefa-partnera/ Po wypełnieniu formularza i zaakceptowaniu Twojego wniosku przez Kancelarię otrzymasz powiadomienie o aktywacji konta. Równolegle otrzymasz dostęp do panelu Partnera, w którym znajdziesz statystyki dotyczące odwiedzin, zgłoszeń Klientów, zawartych umów, szacowanych Czynszów prowizyjnych oraz projekty materiałów graficznych do pobrania, opatrzone kodami umożliwiającymi identyfikację Klientów zgłaszanych za pośrednictwem Twoich powierzchni reklamowych.

Jak rozpocząć zarabianie w programie?
Zastanów się jaką powierzchnię chciałbyś wykorzystać w programie jako powierzchnię reklamową. Jeżeli jest to powierzchnia wirtualna – w strefie partnera znajdziesz i pobierzesz gotowe banery i linki afiliacyjne, które możesz wykorzystać na stronach, blogach, postach, mediach społecznościowych, itp. W przypadku powierzchni rzeczywistych w zależności od rodzaju powierzchni musisz pobrać odpowiedni projekt i wydrukować go w dowolnej wybranej przez Ciebie drukarni lub drukarni, zgodnie z wytycznymi której projekt został przygotowany – i zamieścić na powierzchni reklamowej. W większości przypadków koszt wydruku materiałów waha się od 0 zł do 100 zł. W przypadku wątpliwości bądź w przypadku nietypowych powierzchni prosimy o kontakt. Oczekujemy również na sugestie dotyczące projektów, które Kancelaria może przygotować.

Poniżej przykładowe projekty materiałów graficznych do zamieszczenia w przestrzeni rzeczywistej wraz z informacją o kosztach wydruku.
Banery do zamieszczenia w przestrzeni wirtualnej.

Oferta projektów materiałów graficznych do pobrania będzie rozszerzana o nowe projekty.