Odszkodowania po wypadku samochodowym

Wypadek to zawsze solidna dawka stresu oraz masa różnych negatywnych emocji. Bardzo trudne jest zachowanie trzeźwego myślenia w podobnej sytuacji, jednak gdy szok powypadkowy nieco opadnie i zdamy sobie sprawę, że należy zająć się powrotem do normy pojawia się fundamentalne pytanie: jak uzyskać odszkodowanie po wypadku? Powszechnie wiadomo, że walka z towarzystwami ubezpieczeniowymi nie należy do najprzyjemniejszych, a dodatkowo wymaga posiadania nerwów ze stali i rozległej wiedzy z dziedziny prawa. Firmy ubezpieczeniowe skutecznie minują drogę, na końcu której znajdują się odszkodowania powypadkowe. Co więcej, zastawiają niezliczoną ilość pułapek i przeszkód czyhających na wszystkich, którzy chcą odzyskać pieniądze zainwestowane w polisy. Pierwszym podejmowanym przez poszkodowanych krokiem jest telefon na numer widniejący na dokumencie ubezpieczeniowym. Już tutaj zaczynają pojawiać się pierwsze irytujące drobiazgi, takie jak chociażby długi czas oczekiwania na rozmowę. Pracownik infolinii nie udzieli również konkretnych odpowiedzi na wszystkie nurtujące tuż po kraksie pytania, jedynie przyjmuje on zgłoszenie, które jest początkiem problemów i długiego oczekiwania na odszkodowanie po wypadku samochodowym.

Szkoda na pojeździe, czyli jak nie dać się oszukać

Najczęstsze zgłoszenia dotyczą szkód na pojeździe będących wynikiem nieszczęśliwego wypadku. Odszkodowanie po wypadku samochodowym i jego wysokość przede wszystkim zależne są od wizyty rzeczoznawcy z ramienia towarzystwa ubezpieczeniowego, który dokona dokładnych oględzin pojazdu. Na ich podstawie sporządzany jest skrupulatny kosztorys naprawy, którego realizacja może odbywać się na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest opcja bezgotówkowa, niejako łatwiejsza dla właściciela uszkodzonego wozu. Trudy walki o należne odszkodowania powypadkowe spadają wtedy na warsztat samochodowy, któremu powierzyliśmy naprawę samochodu. Sprawa jest o wiele trudniejsza, jeżeli decydujemy się na samodzielne reperowanie uszkodzonego auta. Na tym etapie czyha jedna z najbardziej dotkliwych pułapek przegotowanych przez firmę ubezpieczeniową- zaniżony kosztorys sporządzony przez dbającego jedynie o interesy towarzystwa rzeczoznawcę. Większość osób zwykle przystaje na konkretną propozycję przedstawicieli, gdyż po pierwsze- nie mają wcześniejszych doświadczeń o podobnym charakterze, a po drugie- nie wiedzą jak uzyskać odszkodowanie po wypadku w satysfakcjonującej ich wysokości.

Zostałeś ranny? Należy Ci się uczciwe odszkodowanie po wypadku

Kolejną kwestią poruszaną w sprawie wypadków komunikacyjnych jest wypłata odszkodowania z tytułu szkody na osobie. O ile sprawa z samochodem może być irytująca i sprawiać zawód, o tyle sprawa ze zdrowiem nabiera prawdziwej powagi i kosztuje wiele nerwów naszych i najbliższych nam osób. Odszkodowanie po wypadku to zazwyczaj niezbędne pieniądze pozwalające na dalsze leczenie bądź skuteczną rehabilitację. Starania o świadczenia rozpoczyna przesłanie stosownej dokumentacji z leczenia urazów doznanych w trakcie zdarzenia. Niestety, również i w tym przypadku nie ma co liczyć na ludzką twarz towarzystwa ubezpieczeniowego. Różnego rodzaju statystyki pokazują, iż w 9 na 10 przypadków odszkodowania powypadkowe zostaną wypłacone w znacznie niższej wysokości niż powinny, a zmęczony już walką o swoje racje poszkodowany zostanie nakłoniony do podpisania niekorzystnej dla niego ugody.

Powierz swoją sprawę specjalistom i uzyskaj zadowalające odszkodowanie

Jak więc nie zostać ofiarą firmy ubezpieczeniowej i otrzymać uczciwe odszkodowanie po wypadku samochodowym? Najkorzystniejszym i najłatwiejszym rozwiązaniem jest powierzenie tej sprawy fachowcom. Warto skorzystać z podmiotu, który zawodowo dochodzi różnego rodzaju roszczeń odszkodowawczych. Umawiając się na określony procent od wygranej sprawy, można mieć pewność, że gra toczy się w kierunku jednej bramki, a występujący w imieniu klienta prawnik dołoży wszelkich starań, aby kwota odszkodowania była jak najwyższa. Walka o odszkodowania powypadkowe to zawsze potrzeba posiadania niebotycznego doświadczenia i wiedzy, gdyż kolejne przegrane zmuszają towarzystwa ubezpieczeniowe do ciągłej poprawy jakości zastawianych przez nich pułapek. Firmy ubezpieczeniowe to niełatwy przeciwnik, z którym walka jest wyniszczającym psychicznie przedsięwzięciem. Jeżeli chcesz być prawdziwie skuteczny i mieć pewność, że wykorzystane zostały wszelkie dostępne środki prowadzące do odzyskania Twoich pieniędzy skorzystaj z pomocy doświadczonego fachowca. Taka osoba poprowadzi interesy w należyty im sposób prosto do zwycięstwa, wytłumaczy wszelkie zachodzące po dodrze procesy i pozwoli na dobre przygotowanie do poszczególnych starć z ubezpieczycielem. To również, ktoś kto od razu realnie oszacuje wysokość możliwego odszkodowania, o które będziecie razem walczyć. Proces odszkodowawczy jest niezwykle krętą drogą, z niezliczoną ilością pułapek, a dzięki odpowiedniemu partnerowi można pokonać ją z godnością wprost do założonego celu.

Dlaczego warto nam zaufać?

Jesteśmy firmą, która o Twoje sprawy zadba lepiej niż o swoje własne. Doskonale wiemy jak uzyskać odszkodowanie po wypadku zachowując maksimum spokoju naszego klienta .Z pełnym zaufaniem możesz powierzyć nam swój problem i oczekiwać, że odszkodowania powypadkowe w pełni wynagrodzą krzywdy wyrządzone Tobie i twojemu pojazdowi.

Ustalamy jasne warunki współpracy, poprzedzone bezpłatną analizą Twojego przypadku.

Bezpłatna analiza sprawy

Wyślij formularz lub zadzwoń: 603 440 933

Dołącz dokument (jpg / pdf):

Dołącz dokument (jpg / pdf):

Dołącz dokument (jpg / pdf):

Dołącz dokument (jpg / pdf):

Administratorem podanych danych osobowych jest T&T Partners sp. z o.o., ul. Lea 114, 30-133 Kraków. Więcej informacji na temat danych osobowych w Polityce prywatności

Loading...