PARTNER CLUB - Program partnerski

logo program parterski

Polecasz usługi – odbierasz nagrody!!!

PIERWSZYCH 1OO REJSTRACJI GRATIS!!!

Czym jest program partnerski Partner Club i jak działa?

 

 

Partner Club jest programem partnerskim, w którym Uczestnicy polecają usługi naszej Kancelarii, w szczególności dochodzenia roszczeń odszkodowawczych oraz usługę Asysta Prawna.

W zamian za skuteczne polecenie Nas otrzymujesz nagrody pieniężne uzależnione od wartości poleconych usług. Raz w roku trójka spośród Was, którzy polecili usługi o najwyższej wartości otrzymuje nagrody główne. Polecasz Nas w dowolny wybrany sposób: ustnie, telefonicznie, mailowo, przez portale społecznościowe lub komunikatory. Numer Twojej karty PARTNER CLUB umieszczony w polu „nr referencyjny” formularza lub umowy stanowi potwierdzenie polecenia. Aby jednak polecenie zostało uznane za skuteczne osoba, której poleciłeś nasze usługi musi podpisać z nami umowę i spełnić warunki określone w Regulaminie Programu, który otrzymasz po rejestracji.

Co ciekawe – nagrody pieniężne otrzymujesz nie tylko wtedy, gdy sam polecisz nasze usługi – choć wtedy są najwyższe. Otrzymujesz je również wtedy, gdy polecają je osoby, które przystąpiły do programu dzięki Tobie. Co jeszcze ciekawsze nagrody pieniężne przyznawane są nawet wtedy, gdy zostaniemy poleceni przez osoby będące w programie z polecenia osoby, która przystąpiła do niego dzięki Tobie. Niemożliwe – przekonaj się!!! Zadzwoń, napisz!!!

Jak wziąć udział w konkursie “PARTNER CLUB – Program partnerski”?

Wystarczy, że podczas trwającej obecnie I Edycji Programu (01.01.2018-31.12.2019) zarejestrujesz się wypełniając formularz zgłoszenia, który znajduje się poniżej. Podasz w nim niezbędne dane, a następnie dokonasz wpłaty 50 zł na wskazane konto. W zamian zostaniesz zarejestrowany jako Uczestnik Konkursu, otrzymasz kartę PARTNER CLUB z unikatowym numerem oraz komplet materiałów reklamowych (wizytówki, ulotki).

Ile zyskasz?

To zależy jedynie od Ciebie – nagrody główne w wysokości 6000 zł, 4000 zł i 2000 zł otrzymają osoby, które w roku kalendarzowym obowiązywania konkursu uzyskają największą sumaryczną kwotę nagród. To jednak nie wszystko – otrzymujesz również dodatkowe nagrody pieniężne za skuteczne polecenie. Naliczane są one w okresach comiesięcznych, a ich wysokość jest uzależniona od tego czy umowa o świadczenie usługi została zawarta z Twojego polecenia, czy z polecenia osoby, która przystąpiła do programu dzięki Tobie.

Nr konta: 47 1950 0001 2006 0744 4058 0004 T&T Partners sp. z o.o. 30-133 Kraków ul. Lea 114

 

Formularz zgłoszenia do programu Partner Club:

Oświadczam, iż zapoznałam/em się i akceptuje postanowienia Regulaminu Konkursu "PARTNER CLUB - Program partnerski"